Rigorent

Şirket Profili

Türkiye genelinde faaliyet gösteren şubelerinde, kolay ve uygun fiyatlarla araç kiralama ve transfer hizmeti sunan RİGORENT, sağladığı avantajlarla fark yaratan ulaşım hizmetleri alanındaki en yenilikçi hizmet sağlayıcılarından biridir.

Araç kiralama ve transfer hizmetleri ile ilgili tüm ihtiyaçları tek bir çatı altına toplayan Rigorent, bireysel ve kurumsal araç kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetleri ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Rigorent, Tur Assist çatısı altında hizmet veren yaygın, rekabetçi, kurumsal, araç kiralama ve transfer markasıdır. Kalite ve konforu, uygun fiyat ile birlikte sunan Rigorent, araç kiralama ve transfer hizmetleri ile 7 gün 24 saat kesintisiz seyahat güvencesi vermektedir.

Tur Assist 38 ülkede kendi şirketleri ve diğerlerinde anlaşmalı kurumları ile üstün standartlarda hizmet veren İspanyol Mapfre Grubu’na bağlı Mapfre Asistencia’nın Türkiye iştiraki olarak 1996 yılında kurulmuştur.

TUR ASSIST hakkında ayrıntılı bilgi için : www.turassist.com

Araç Kiralama Hizmeti
Geniş araç filosuyla Türkiye genelinde bireysel araç kiralama hizmeti veren Tur Assist çatısı altındaki Rigorent, müşterilerine avantajlı fiyatlar sunmayı ilke edinmektedir. Rigorent, yaygın, rekabetçi fiyat ve araç çeşitliliğinin yanı sıra müşterilerini seyahatlerinin başlangıcından bitimine kadar konforlu ve özel hissettirmeyi arzulamaktadır.

Transfer Hizmeti
Rigorent, müşteri beklentilerine göre en ince ayrıntılarına kadar özenilerek hazırlanan transfer hizmeti ile herkes için ulaşılabilir fiyata kaliteli hizmet ayrıcalığı sunmaktadır. Rigorent transfer hizmeti, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip VIP ve özel şoförlü araçlar ile müşterilerin kişi sayısı ve kapasiteye yönelik ihtiyaçları doğrultusunda ‘Premium’ veya ‘Comfort’ seçeneklerini tercih edebilecekleri hızlı, güvenilir, teknolojiye dayanan, değer katan, keyifli 7 gün 24 saat kesintisiz ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatmaktadır.

Misyonumuz

Sektörde fark yaratan, seyahat ile ilgili tüm ihtiyaçları tek bir çatı altına toplayan araç kiralama ve transfer markası olarak; daima müşterilerimize en uygun fiyat avantajları ile güvenilir, kolay ulaşılabilir, keyifli, konforlu ve kusursuz bir yolculuk deneyimi yaşatarak değer katmak.

Vizyonumuz

İhtiyaç duyduğunuz her yerde, daima en uygun fiyatla yanınızda olmak ve Tur Assist güvencesiyle seyahatlerinizi kolaylaştırarak keyifli hale getirmek.

Siz de şimdi Rigorent’nun avantajlı hizmetlerinden faydalanın!